System Master Key PDF Drukuj Email

System klucza generalnego (ang. Master key) to w ostatnich latach bardzo popularny sposób, po pierwsze na zredukowanie ilości noszonych ze sobą kluczy do jednego-otwierającego wszystkie zamki, po drugie na przejęcie pełnej kontroli nad dostępem pracowników (lub domowników) do poszczególnych pomieszczeń w danym lokalu.

By go zamontować należy wymienić uprzednio wszystkie wkładki bębenkowe w pomieszczeniach, gdzie ma być on zainstalowany. System może obejmować dwoje drzwi, ale również niezliczoną ich ilość (hotele, motele, duże przedsiębiorstwa).

Master key to gwarancja przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa. W sytuacji awaryjnej, jak pożar, czy zagrożenie terrorystyczne, można jednym kluczem otworzyć wszystkie drzwi i tym znacznie przyspieszyć ewakuację.

Klucz generalny znakomicie chroni również przed dostępem do danego pomieszczenia lub na przykład sejfu hotelowego osób nieupoważnionych- pracowników niższego szczebla itp.

Co ważne, system może opierać się również na wkładkach antywłamaniowych o najwyższych możliwych certyfikatach. Nie ma nic pewniejszego, niż takie zabezpieczenia!


 

Przejdź do naszego sklepu aby złożyć zamówienie: