Trochę o Producentach PDF Drukuj Email

Dobry produkt opiera się zawsze na nowoczesnym i dopracowanym procesie produkcji. To jak będzie się nam użytkować zamek, wkładkę, czy klucz w dużej mierze zależy od tego, jaka marka firmuje ich wytwarzanie. W naszej ofercie znajdują się tylko wyselekcjonowane produkty najlepszych firm:

- Gerda – na rynku od 1987 r., lider w produkcji drzwi, zamków i kłódek. Produkty posiadają wszelkie atesty, w tym antywłamaniowe oraz atest British Standard Institution. Zastosowanie produktów Gerdy daje od lat najwyższe zniżki przy ubezpieczeniach obiektów. Ponadto asortyment ten charakteryzuje się nowoczesnym designer i komfortem użytkowania.

- Amet – producent popularnych kłódek i wkładek typu GAM. Firma z ponad dwudziestoletnią tradycją i niezwykle bogatą ofertą kilkuset wersji każdego z wyrobów. Pochwalić może się również certyfikatem ISO 9001. Firma realizuje na życzenie klienta nawet bardzo nietypowe zamówienia!

- LOB S.A. – w tej chwili jedno z czołowych i najstarszych przedsiębiorstw sektora okuć budowlanych. Wkładki, zamki i kłódki ich produkcji zdobywają najwyższe certyfikaty produktowe a sama firma liczne nagrody m.in.: Teraz Polska, Fair Play, Dobry Wzór oraz certyfikaty jak ISO 9001.


 

Przejdź do naszego sklepu aby złożyć zamówienie: